top of page

Українська математика

Україна подарувала світові багато талановитих людей — фізиків, мислителів, архітекторів, мікробіологів, письменників , спортсменів і звичайно ж математиків

22aa3ba3b643.png
14769275.png
505259_3.jpg
kobzar.jpg
Без названия.jpg
29.jpg
u1-640x394.jpg

 

Максимальна кількість балів за завдангня четвертого  етапу-26. 

 Відповіді додайте  до форми , що знаходиться  на цій сторінці  після завдань, та натисніть "відправити".

Результат виконаної роботи має бути надісланий до  до 07.00 28. 09.2018 

 

Завдання №1. (7 балів, кожна правильна відповідь1 бал)

Встановіть хронологічну послідовність таких подій:  дати народження українських математиків. Щоб дізнатися прізвище математика, підведіть мишкою до букви " і " у правому верхньому куті фото. Коли завдання буде виконано, зробіть скріншот екрану так, щоб видно було дати народження вчених.  Розмістіть скріншот в інтернеті  та надайте  на нього посилання у формі відповідей . 

Для зручності можна розгорнути  завдання на увесь екран , натиснувши на білий квадратик з червоними стрілками у верхньому правому кутку . Так буде зручніше і скріншот робити.

Завдання №2. (10 балів)

Співставте дані про сучасних українських зірок та їх фото.. Коли завдання буде виконано, зробіть скріншот екрану та розмістіть його  в інтернеті .  Надайте  на нього посилання  у формі відповідей

Для зручності. можна розгорнути  завдання на увесь екран , натиснувши на білий квадратик з червоними стрілками у верхньому правому кутку . Так буде зручніше і скріншот робити.

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання №3  (6 балів). 

Ювілейні монети на честь українських математиків

а). Кому була присвячена ювілейна монета, яку ввели в обіг з 20 серпня 2001 року. Тираж - 30 000 штук. (1 бал)

     

 Надайте посилання на зображення цієї монети( 1 бал)

  б). Ювілейна монета номіналом 2 гривні була  випущена Національним банком України і увійшла в обіг 20 серпня 2009 року . Тираж   35 000шт.. Присвячена 100- річчю від дня народження  одного із засновників сучасної фундаментальної науки, основоположника шкіл нелінійної механіки та статистичної фізики. На чию честь була випущена ця монета( 1 бал)?

 

 Надайте посилання на зображення цієї монети (1 бал)

в). Ювілейна монета під назвою відомого українського математика, введено в обіг 20 вересня 2012 року. Номінал 2 гривні, випущена Національним банком України. Тираж - 15 000 штук..  Назвіть цього математика.(1 бал)

Надайте посилання на зображення цієї монети (1 бал)

Рисунок1.png

 

У математиці деякі числа мають свою цікаву  назву. Наприклад: фігурні числа,  дружні числа, досконалі числа...

Завдання №4 (3 бали)

а). Дайте означення трикутного числа. (1 бал)

б). Надайте посилання до малюнка, на якому є графічне зображеня трикутних чисел.(1 бал)

в) Подайте номер статті конституції України, що визначає українську мову як державну мову України, у вигляді трикутного числа. (1 бал) . Для цього скористайтеся формулою для  n-го трикутного числа :

При занесенні відповіді до форми риску дробу можна замінити скісною рискою /або дією ділення :., або дріб відповідним  йому десятковим дробом.  Виконуючи заміну, не забувайте про порядок арифметичних дій.

трик числа.JPG
bottom of page